Müükapartment
Bright Apartment with Terrace in Cointrin
225 000 €
2394 €/m²
Avenue de l'Observatoire 211, 4000 Liège
2
Magamistoad
1
Vannitoad
94 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
12 m²
Terrass
Kirjeldus
This apartment offers a 12 m² terrace and includes an elevator and indoor parking for one vehicle. The property is located in Cointrin and requires renovation. It features a basement and has an EPC score of C with a primary energy consumption of 188 kWh/m²/year.
SeisukordVajab remonti
Korrus7 / 8
Energiaklass
188 kWh/m²/yrC
Class C — 188 kWh/m²/yr
Asukoht
Avenue de l'Observatoire 211, 4000 Liège
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
200 m3 minLennujaam
33 km1.4hHaridus
Lasteaed
100 m1 minAlgkool
300 m5 minKeskkool
900 m14 minÜlikool
700 m12 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
200 m4 minRestoran
200 m3 minKaubanduskeskus
9 km22 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
200 m2 minArst
400 m6 minHaigla
900 m13 minVeterinaaria
600 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
17 km43 minKeskkond
Suurem tee
2,7 km7 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Asukoht
Avenue de l'Observatoire 211, 4000 Liège
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.