Üürapartment
Bright Apartment with Balcony in Saint-Julien-en-Genevois
830 € / kuus
22 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
37 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom apartment offers 37 m² of living space with a balcony and no overlooking neighbours. The property includes a fitted kitchen, storage cave, and is conveniently located near transport and shops.
Energiaklass
180 kWh/m²/yrC
Class C — 180 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
30 kg CO²/m²/yrC
Class C — 30 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalRand
8 kmKeskkond

hallway entrance
Bright Apartment with Balcony in Saint-Julien-en-Genevois
830 € / kuus
22 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
LOCSERVICE
Viide: 760137
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. dets 2025 | 800 € | — | Algne |
| 11. jaan 2026 | 830 € | — | +3.8% |