Müükapartment
Bright 3-Bed Apartment with Loggias in Marseille
249 000 €
4088 €/m²
5
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
60,9 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located on the third and top floor of a residence on Avenue Joseph Vidal, near the Escale Borély. The property is well-lit and features two enclosed loggias, adding to the living space. It includes a spacious living room, a kitchen, two bedrooms with one having a built-in wardrobe, a bathroom, and an independent WC. The apartment offers convenient parking within the...
Ehitusaasta1954
SeisukordVäga hea
OmandKaasomand
Korrus3 / 4
Energiaklass
270 kWh/m²/yrE
Class E — 270 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
10 kg CO²/m²/yrB
Class B — 10 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmMetroopeatus
LähedalLennujaam
23 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
Raudtee
3 kmPhoto Tour

bedroom
Bright 3-Bed Apartment with Loggias in Marseille
249 000 €
4088 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Alexandre VAULOUP
PALATIUM IMMOBILIER
Viide: VA3534-PALATIUMIMMO
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. apr 2026 | 255 000 € | 4187 € / m² | Algne |
| 13. mai 2026 | 249 000 € | 4088 € / m² | -2.4% |