Müükapartment
Bright 2-Bed Flat with Balcony in Limoges
76 000 €
1652 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
46 m²
Elamispind
5159 m²
Krunt
Edel
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom flat is located on the sixth floor of a seven-story building in Limoges, featuring a balcony and south-west facing windows. The apartment includes a living room, a well-equipped kitchen, a comfortable bedroom, and a bathroom. It offers a strategic location with easy access to local amenities, shops, schools, and public transport.
Ehitusaasta1970
OmandTäis
Korrus6 / 7
Energiaklass
261 kWh/m²/yrE
Class E — 261 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
19 kg CO²/m²/yrC
Class C — 19 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
LähedalRand
17 kmKeskkond

balcony
Bright 2-Bed Flat with Balcony in Limoges
76 000 €
1652 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
iad france
Alexandre Scatigna
Viide: 1949964
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 10. apr 2026 | 77 900 € | 1693 € / m² | Algne |
| 10. mai 2026 | 76 000 € | 1652 € / m² | -2.4% |