Müükhouse
Bourgeois House with Garden in Enghien-les-Bains
550 000 €
6250 €/m²
5
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
88 m²
Elamispind
150 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This five-room house is located in a sought-after street in Enghien-les-Bains, close to the town centre, lake, and train station. It features a bright, open-plan living room, a US-style kitchen, two bedrooms, a study, a bathroom, two WCs, and a fully finished basement. The property includes a private, tree-lined garden and has a new condensing boiler.
Ehitusaasta1930
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
4 kmLennujaam
13 kmHaridus
LähedalRand
11 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.