Müükhouse
5-room house in Bjerringbro
850 000 DKK ≈ 113 744 €
7727 DKK/m² ≈ 1034 €/m²
Bjerring Hede 5, 8850 Bjerringbro
5
Toad kokku
110 m²
Elamispind
810 m²
Asukoht
Bjerring Hede 5, 8850 Bjerringbro
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,8 km29 minRaudteejaam
24 km1.1hLennujaam
60 km2.6hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
12 km30 minRaamatukogu
2,2 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,2 km6 minToidupood
2,0 km31 minRestoran
2,4 km6 minTervishoid
Apteek
2,4 km6 minArst
2,1 km6 minHaigla
15 km38 minVaba aeg ja loodus
Park
1,9 km30 minRand
6 km15 minKeskkond
Raudtee
1,4 km22 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.