Müükapartment
2-room apartment in IT
105 000 €
1750 €/m²
2
Toad kokku
1
Vannitoad
60 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,1 km16 minLennujaam
18 km48 minHaridus
Lasteaed
900 m13 minÜlikool
900 m14 minRaamatukogu
1,1 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
800 m12 minRestoran
200 m3 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
500 m8 minHaigla
300 m4 minVeterinaaria
800 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
1,5 km24 minKeskkond
Suurem tee
2,5 km7 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour