Müükapartment
2-room apartment in IT
39 000 €
557 €/m²
2
Toad kokku
70 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: wikicasa.it
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,1 km17 minRaudteejaam
3 km8 minLennujaam
4 km9 minHaridus
Lasteaed
1,1 km17 minÜlikool
1,3 km20 minRaamatukogu
1,7 km26 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,8 km28 minToidupood
1,9 km30 minRestoran
1,6 km26 minPank
1,6 km24 minTervishoid
Apteek
1,3 km21 minArst
2,3 km6 minHaigla
600 m9 minVeterinaaria
10 km25 minVaba aeg ja loodus
Park
1,2 km19 minRand
2,0 km31 minKeskkond
Raudtee
1,9 km30 minPhoto Tour

bathroom