Müükhouse
Bifamiliar Villa with Private Garden in Copparo
90 000 €
268 €/m²
Via dello Sport, Copparo
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
336 m²
Elamispind
700 m²
Krunt
50 m²
Terrass
Kirjeldus
This bifamiliar villa, located on Via dello Sport in Copparo, comprises two independent apartments, each approximately 150 m², with separate entrances. The ground floor apartment includes an entrance, corridor, living kitchen with a small balcony, living room/dining area, three-bedroom zone (two double and one twin), bathroom, and utility room. The property features a 50 m² terrace on the first fl...
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,1 km18 minRaudteejaam
11 km28 minLennujaam
57 km2.5hHaridus
Lasteaed
10 km25 minÜlikool
16 km41 minRaamatukogu
1,0 km16 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m10 minToidupood
700 m11 minRestoran
800 m12 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
10 km26 minHaigla
1,0 km16 minVeterinaaria
800 m13 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
9 km24 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.