Müükhouse
Bifamiliar Villa with Mountain View in San Marino
570 000 €
3904 €/m²
Via Ventun Settembre, Fiorentino, San Marino
5
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
146 m²
Elamispind
850 m²
Krunt
58 m²
Terrass
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom bifamiliar villa is located on Via Ventun Settembre, San Marino. The property features a 58 m² terrazzo with a relaxation area, a barbecue, and access to an 800 m² wooded plot. The villa, completed in 2014, includes amenities such as air conditioning, a centralised dust extraction system, and solar panels.
Ehitusaasta2014
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust1
KüteSoojuspump
Turvalisus24/7
Asukoht
Via Ventun Settembre, Fiorentino, San Marino
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
18 km46 minLennujaam
17 km43 minHaridus
Lasteaed
4 km11 minÜlikool
2,5 km7 minRaamatukogu
11 km27 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
1,5 km23 minRestoran
200 m4 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
5 km14 minHaigla
4 km11 minVaba aeg ja loodus
Park
1,3 km21 minRand
19 km49 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.