Müükapartment
4-room apartment in Hafnarfjörður
88 400 000 ISK ≈ 614 742 €
760 757 ISK/m² ≈ 5290 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
116 m²
Elamispind
Ehitusaasta2026
Korrus3
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: fasteignaleitin.is, fasteignir.visir.is
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
31 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
3 kmHaigla
5 kmVeterinaaria

hallway entrance

4-toaline korter asukohas Hafnarfjörður
88 400 000 ISK ≈ 614 742 €
760 757 ISK/m² ≈ 5290 €/m²
Avaldaja
Glódís Helgadóttir
Hraunhamar ehf
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.