Müükapartment
Balcony Flat in Balaguer, Lleida
35 500 €
507 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
Kirjeldus
This first-floor flat, built in 2010, offers one bedroom and one bathroom. It features a balcony and is located in Balaguer, Lleida, with good transport links including train and bus services. The property is in good condition and situated in a well-equipped area with amenities such as a health centre, pharmacy, and restaurants.
Ehitusaasta2010
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
19 kmLennujaam
77 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
26 kmRaamatukogu
LähedalRand
59 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

facade
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.