Müükapartment
3-room apartment in Tallinn
139 900 €
2120 €/m²
Linnamäe tee 1, Kuristiku, Lasnamäe
3
Toad kokku
3
Magamistoad
66 m²
Elamispind
Ehitusaasta1988
Korrus6 / 9
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee
Energiatõhusus
Energiaklass
C
Class C
Asukoht
Linnamäe tee 1, Kuristiku, Lasnamäe
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
4 km10 minHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
5 km12 minRaamatukogu
800 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
200 m3 minRestoran
200 m2 minPank
1000 m15 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
100 m1 minHaigla
6 km17 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
2,3 km6 minKeskkond
Suurem tee
2,7 km7 minRaudtee
2,5 km7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.