Müükhouse
Authentic Farmhouse with Courtyard in Mantes-La-Ville
369 000 €
1647 €/m²
9
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
224 m²
Elamispind
605 m²
Krunt
75 m²
Terrass
Kirjeldus
This 224 m² farmhouse features four bedrooms, a bathroom, and a dressing room, with additional spaces of over 30 m² for various uses. The property includes a private courtyard of 75 m², a balcony, a garden, and parking under two covered porches. Constructed in 1821, it offers a blend of historical charm and modern potential, located near local amenities and transport links.
Ehitusaasta1821
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust3
KüteGaas
Turvalisus24/7
Energiaklass
247 kWh/m²/yrD
Class D — 247 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
39 kg CO²/m²/yrD
Class D — 39 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
52 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKaubanduskeskus
11 kmPank
LähedalRand
8 kmKeskkond

other room
Authentic Farmhouse with Courtyard in Mantes-La-Ville
369 000 €
1647 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1925865
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.