Pildid puuduvad
Müükapartment
Attico with Balcony in Udine Centre
480 000 €
2909 €/m²
Via Bersaglio, Udine
4
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
165 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, three-bathroom attic is located on the top floor of the Condominio Sofia in the heart of Udine, with direct access via a private panoramic lift. The property features a large exclusive balcony, centralised underfloor heating, and an autonomous heat pump for hot water. It includes a modern kitchen, air conditioning, and a photovoltaic system ready for installation.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus3 / 3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
900 m15 minLennujaam
30 km1.3hHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
300 m4 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
300 m5 minHaigla
1,5 km24 minVeterinaaria
200 m4 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
14 km38 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
400 m6 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.