Müükapartment
4-room apartment in Spoleto
179 000 €
1098 €/m²
4
Toad kokku
1
Vannitoad
163 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
42 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
21 kmRaamatukogu
LähedalRand
23 kmKeskkond