Müükapartment
6-room apartment in Novara
460 000 €
2000 €/m²
6
Toad kokku
3
Vannitoad
230 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
19 kmHaridus
LähedalRand
13 kmKeskkond