Müükapartment
2-bedroom apartment in ES
800 000 €
9639 €/m²
2
Magamistoad
2
Vannitoad
83 m²
Elamispind
Korrus14
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
23 kmLennujaam
120 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
27 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.