Müükhouse
Art Deco Mansion with Pool in Uccle
2 450 000 €
3746 €/m²
Avenue Arnold Delvaux 35, 1180 Uccle
6
Magamistoad
4
Vannitoad
654 m²
Elamispind
410 m²
Krunt
26 m²
Terrass
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This six-bedroom mansion features a swimming pool, a 26 m² terrace, and a private garden. The property boasts a grand entrance hall with preserved Art Deco elements, marble finishes, and spacious reception areas. It includes a fully equipped kitchen, a heated pool, and a garage with parking space, all set in a sought-after Uccle district.
Ehitusaasta1934
SeisukordUus
Korrust2
Energiaklass
208 kWh/m²/yrD
Class D — 208 kWh/m²/yr
Asukoht
Avenue Arnold Delvaux 35, 1180 Uccle
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,1 km17 minMetroopeatus
2,4 km6 minLennujaam
13 km34 minHaridus
Lasteaed
700 m10 minAlgkool
2,0 km5 minKeskkool
500 m7 minÜlikool
1,4 km22 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
300 m5 minRestoran
200 m3 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
100 m2 minHaigla
1,7 km27 minVeterinaaria
1,6 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m2 minRand
23 km59 minKeskkond
Raudtee
900 m14 minPhoto Tour

Asukoht
Avenue Arnold Delvaux 35, 1180 Uccle
Täpne asukohtHindade ajalugu