Müükhouse
Art Deco House with Pool near Figeac
459 000 €
2295 €/m²
7
Toad kokku
4
Magamistoad
200 m²
Elamispind
2500 m²
Krunt
Lõuna
Suund
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-level house features three bedrooms and two bathrooms, with a total of three WC facilities. The property includes a south-facing garden with a round pool, a garage, a car-port, and a 50 m² outbuilding. The house is characterised by its Art Deco style, with elegant curved windows and is situated in a quiet setting 20 km northwest of Figeac.
Ehitusaasta1920
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust3
Turvalisus24/7
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
132 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
18 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Haigla
16 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
7 kmRand
14 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.