Müükapartment
1-room apartment in FI
90 000 €
2535 €/m²
1
Toad kokku
35.5 m²
Elamispind
Ehitusaasta1987
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: asunnot.oikotie.fi
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
7 km19 minLennujaam
12 km30 minHaridus
Lasteaed
200 m4 minÜlikool
800 m13 minRaamatukogu
900 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1000 m15 minToidupood
200 m4 minRestoran
400 m7 minPank
6 km15 minTervishoid
Apteek
1000 m16 minArst
800 m13 minHaigla
1000 m15 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
500 m8 minKeskkond
Suurem tee
4 km12 minRaudtee
5 km12 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.