Müükapartment
3-room apartment in Åre kommun
150 000 SEK
1974 SEK/m²
3
Toad kokku
76 m²
Elamispind
Ehitusaasta2004
Korrus2 / 2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: hemnet.se
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
73 kmHaridus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.