Müükhouse
Architectural Villa with Pool in Lutterbach
899 000 €
2997 €/m²
8
Toad kokku
5
Magamistoad
3
Vannitoad
300 m²
Elamispind
908 m²
Krunt
908 m²
Aed
Kirjeldus
This eight-bedroom villa, featuring three suites, is located in a quiet cul-de-sac in Lutterbach. The property includes a spacious living area with triple exposures and 11 meters of bay windows, alongside high-end outdoor amenities such as a 12x4m carbon pool and jacuzzi. The south-facing, fully enclosed 908 m² garden complements the 300 m² living space.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
22 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalRand
4 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.