Müükhouse
Architectural House with Pool in Trinquetaille
525 000 €
3241 €/m²
5
Toad kokku
162 m²
Elamispind
570 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This architect-designed house offers three bedrooms and three bathrooms, with two additional WC facilities. It features a 15 m² terrace, a private garden, and a swimming pool, all situated on a 570 m² wooded plot. The property includes two parking spaces and is located near the centre of Trinquetaille.
Ehitusaasta2014
OmandTäis
Korrust3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
52 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
15 kmPank
LähedalRand
13 kmKeskkond

living room
Architectural House with Pool in Trinquetaille
525 000 €
3241 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Damien Duprat Immobilier
Viide: 90001084
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.