Müükhouse
Architect's House with Terraces in Larmor-Baden
999 100 €
5551 €/m²
7
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
180 m²
Elamispind
Kirjeldus
This architect-designed house offers four bedrooms and three bathrooms, with a spacious and luminous ground floor featuring a lounge with fireplace, living room, and separate kitchen with pantry. The first floor includes a 16 m² mezzanine and two additional bedrooms, one with a dressing room. The property boasts two terraces, a garden, and outbuildings such as a garage and cellar, situated near co...
Energiaklass
180 kWh/m²/yrC
Class C — 180 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
5 kmRaudteejaam
7 kmLennujaam
101 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
7 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.