Taani
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Taani
  3. Architect-Designed Villa with Terraces in Odder
1 / 5
MüükMaja

Architect-Designed Villa with Terraces in Odder

5 795 000 DKK ≈ 775 292 €
26 829 DKK/m² ≈ 3589 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 9. juuli 2026

Rønhøjs Ager 38, Odder
6
Toad kokku
2
Vannitoad
216 m²
Elamispind

Kirjeldus

This architect-designed villa, built in 2007, features two bathrooms and two toilets. The property is well-appointed with separate living areas for parents and children, and high-quality materials are used throughout, including a solid oak kitchen. The house is located on a 1,373 square metre plot in a quiet area of Odder, with good access to terraces.

Ehitusaasta2007
SeisukordRenoveeritud

Lisaomadused

Aed
Parkla
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: boligsiden.dk

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

B
Class B

Asukoht

Rønhøjs Ager 38, Odder
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
750 m11 min
Lennujaam
46 km2.0h

Haridus

Lasteaed
1,1 km17 min
Ülikool
14 km35 min
Raamatukogu
1,9 km30 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
750 m11 min
Toidupood
1,7 km26 min
Restoran
1,5 km24 min
Pank
8 km21 min

Tervishoid

Apteek
1,7 km26 min
Arst
8 km20 min
Haigla
14 km35 min
Veterinaaria
1,8 km29 min

Vaba aeg ja loodus

Park
300 m5 min
Rand
8 km21 min
Kuulutuse allikad
Boligsiden DkBoligsiden DkAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Nybolig

Photo Tour

Õhuvaade - Architect-Designed Villa with Terraces in Odder

facade

Õhuvaade - Architect-Designed Villa with Terraces in Odder

facade

Välivaade - Architect-Designed Villa with Terraces in Odder

facade

Õhuvaade - Architect-Designed Villa with Terraces in Odder

facade

Terrass - Architect-Designed Villa with Terraces in Odder

terrace patio

Architect-Designed Villa with Terraces in Odder
5 795 000 DKK ≈ 775 292 €26 829 DKK/m² ≈ 3589 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Rønhøjs Ager 38, Odder
Odder · 216 m²

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor