Müükhouse
Architect-Designed Villa with Pool in Fayence
2 095 000 €
3858 €/m²
9
Toad kokku
6
Magamistoad
6
Vannitoad
543 m²
Elamispind
4200 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This modern villa, designed by an architect and built in 2023, features three bedrooms with en-suite bathrooms and a spacious living area with an open-plan kitchen. The property includes a south-facing orientation, a private garden view, and a 40 m² covered terrace. Additional amenities include a swimming pool, sauna, gym, and electric vehicle charging station.
Ehitusaasta2023
SeisukordUus
Turvalisus24/7
Energiaklass
33 kWh/m²/yrA
Class A — 33 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
19 kmLennujaam
41 kmHaridus
Algkool
5 kmKeskkool
LähedalÜlikool
21 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
26 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
13 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
4 kmRand
8 kmPhoto Tour

kitchen
Architect-Designed Villa with Pool in Fayence
2 095 000 €
3858 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Béatrice BROGNIART
John Taylor Mougins
Viide: V1757MGS
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.