Müükhouse
Architect-Designed House with Pool in Saint-Herblain
598 000 €
2658 €/m²
8
Toad kokku
5
Magamistoad
225 m²
Elamispind
1176 m²
Krunt
24/7
Turvalisus
4
Parkimiskohad
Kirjeldus
This five-bedroom, one-bathroom house includes a separate studio, four en-suite bathrooms, and a landscaped garden. The property features a large open-plan living area, a heated swimming pool, and is situated near the town centre of Saint-Herblain. The house is fully accessible and equipped with a home automation system.
Ehitusaasta1994
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
139 kWh/m²/yrC
Class C — 139 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
28 kg CO²/m²/yrC
Class C — 28 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond

living room
Architect-Designed House with Pool in Saint-Herblain
598 000 €
2658 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Romain Lemaistre
IAD France
Viide: 1735288
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 12. veebr 2026 | 672 000 € | — | Algne |
| 9. mai 2026 | 598 000 € | — | -11.0% |