Müükhouse
Architect-Designed Flat in Saint-Dizier
212 000 €
1191 €/m²
7
Toad kokku
4
Magamistoad
178 m²
Elamispind
861 m²
Krunt
Kirjeldus
This architect-designed, single-storey building is currently used as a medical practice, offering various possibilities for conversion. It features large volumes, natural light from extensive glazed areas, and high-quality amenities including underfloor heating, air conditioning, and PMR accessibility. The property includes a spacious waiting area, three large rooms, an open-plan office space, a f...
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust0
Energiaklass
205 kWh/m²/yrD
Class D — 205 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
33 kg CO²/m²/yrD
Class D — 33 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
101 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.