Müükapartment
Architect-Designed Apartment in Lyon 4e
539 000 €
5923 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
91 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom apartment features two WCs and a cave. The property is fully renovated with high-end finishes, including domotics and electric shutters, situated in a sought-after location in Lyon's 4th district.
SeisukordRenoveeritud
OmandKaasomand
Korrus1 / 5
Energiaklass
240 kWh/m²/yrD
Class D — 240 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
7 kg CO²/m²/yrB
Class B — 7 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
19 kmHaridus

bedroom

Architect-Designed Apartment in Lyon 4e
539 000 €
5923 €/m²
Avaldaja
Pourquoi Pas Vous Immobilier
Viide: 132193290
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 31. jaan 2026 | 610 000 € | 6703 € / m² | Algne |
| 6. veebr 2026 | 595 000 € | 6538 € / m² | -2.5% |
| 9. märts 2026 | 575 000 € | 6319 € / m² | -3.4% |
| 7. apr 2026 | 539 000 € | 5923 € / m² | -6.3% |