Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Building Land with Planning Permission in Noirmoutier
1 / 5
MüükMaa/krundidEhituskrunt

Building Land with Planning Permission in Noirmoutier

107 000 €
375 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 27. mai 2026

285 m²
Elamispind
285 m²
Krunt

Kirjeldus

This plot of land, located centrally on the island of Noirmoutier, measures 285m² and comes with a validated and uncontested planning permission. It is situated between the town centre, the Vieil, and the Herbaudière, offering a strategic location with good exposure.

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: etreproprio.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 27. mai 2026
Alghind117 700 €413 € /m²
Muutus-10 700 €-9.1%
Praegune107 000 €375 € /m²
117 700 €107 000 €27. mai11. juuni
27. mai 2026117 700 €413 € /m²Algne
11. juuni 2026107 000 €375 € /m²-9.1%

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
17 km
Lennujaam
51 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
27 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
19 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
6 km
Rand
Lähedal
Kuulutuse allikad
Être ProprioÊtre ProprioAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Les Toits De L'atlantique
Viide: 3275PIC

Photo Tour

Plaan - Building Land with Planning Permission in Noirmoutier
Building Land with Planning Permission in Noirmoutier
Building Land with Planning Permission in Noirmoutier
Plaan - Building Land with Planning Permission in Noirmoutier
Building Land with Planning Permission in Noirmoutier
Building Land with Planning Permission in Noirmoutier
107 000 €375 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Building Land with Planning Permission in Noirmoutier
Noirmoutier-En-L'ile · 285 m²

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor