Müükapartment
2-bedroom apartment in Mechelen
315 000 €
3182 €/m²
Lange Schipstraat 77-79, 2800 Mechelen, BE
2
Magamistoad
1
Vannitoad
99 m²
Elamispind
181 m²
Krunt
Ehitusaasta1954
SeisukordVäga hea
Korrus2
Lisaomadused
Parkla
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: century21.be
Energiatõhusus
Energiaklass
172 kWh/m²/yrB
Class B — 172 kWh/m²/yr
Asukoht
Lange Schipstraat 77-79, 2800 Mechelen, BE
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
700 m11 minLennujaam
12 km31 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minKeskkool
15 km39 minÜlikool
500 m8 minRaamatukogu
1,0 km16 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
100 m1 minRestoran
200 m3 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
100 m2 minHaigla
2,9 km7 minVeterinaaria
2,5 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
1,5 km23 minKeskkond
Suurem tee
2,3 km6 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Asukoht
Lange Schipstraat 77-79, 2800 Mechelen, BE
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.