Müükapartment
1-bedroom apartment in GILLY
109 000 €
2319 €/m²
Chaussée de Châtelet 66, 6060 GILLY, BE
1
Magamistoad
47 m²
Elamispind
Ehitusaasta1970
Korrus1
Lisaomadused
Parkla
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: century21.be
Energiatõhusus
Energiaklass
177 kWh/m²/yrC
Class C — 177 kWh/m²/yr
Asukoht
Chaussée de Châtelet 66, 6060 GILLY, BE
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,0 km5 minMetroopeatus
2,4 km6 minLennujaam
5 km12 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minAlgkool
3 km9 minKeskkool
1000 m15 minÜlikool
200 m4 minRaamatukogu
2,5 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
400 m6 minRestoran
1,0 km16 minKaubanduskeskus
4 km10 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
1,1 km17 minArst
600 m10 minHaigla
300 m4 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
8 km20 minKeskkond
Suurem tee
900 m15 minRaudtee
2,0 km5 minPhoto Tour

Asukoht
Chaussée de Châtelet 66, 6060 GILLY, BE
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.