Müükapartment
2-bedroom apartment in Aarschot
259 000 €
2072 €/m²
Leuvensestraat 38, 3200 Aarschot, BE
2
Magamistoad
1
Vannitoad
125 m²
Elamispind
Ehitusaasta1991
SeisukordVäga hea
Korrus1
Lisaomadused
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: century21.be
Energiatõhusus
Energiaklass
169 kWh/m²/yrB
Class B — 169 kWh/m²/yr
Asukoht
Leuvensestraat 38, 3200 Aarschot, BE
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
600 m9 minLennujaam
23 km1.0hHaridus
Lasteaed
2,4 km6 minKeskkool
30 km1.3hÜlikool
4 km10 minRaamatukogu
700 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
1,3 km21 minHaigla
11 km29 minVeterinaaria
1,3 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
8 km20 minKeskkond
Suurem tee
2,1 km6 minRaudtee
600 m9 minPhoto Tour

Asukoht
Leuvensestraat 38, 3200 Aarschot, BE
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.