Müükapartment
4-room apartment in Lyon-4e
299 000 €
3883 €/m²
4
Toad kokku
77 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
20 kmHaridus