One
Place
one-place.com
One
Place
Avaleht
Otsing
3-toaline korter asukohas Saint-Paul
Vaata kõiki 14 fotot
Müük
apartment
3-room apartment in Saint-Paul
312 700 €
5584 €/m²
3
Toad kokku
56 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Kõik fotod (14)
Muu
Fotode allikas: etreproprio.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Photo Tour
3-toaline korter asukohas Saint-Paul
312 700 €
5584 €/m²
Vaata algset kuulutust
Avaldatud
Être Proprio
Avaldaja
Alter Immobilier
Viide: 22227
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Sarnased kinnistud
Vaata algset kuulutust
3-toaline korter asukohas Saint-Paul - One Place