Müükapartment
3-room apartment in Péron
365 000 €
5141 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
71 m²
Elamispind
12
Parkimiskohad
Ehitusaasta2015
OmandTäis
Korrus1
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
111 kWh/m²/yrC
Class C — 111 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
22 kg CO²/m²/yrC
Class C — 22 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
14 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
15 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
LähedalPank
8 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
8 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
5 kmPhoto Tour