Müükapartment
4-room apartment in La Seauve-Sur-Semene
68 900 €
999 €/m²
4
Toad kokku
69 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
79 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
18 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
6 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
11 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.