Müükapartment
1-bedroom apartment in Pajottegem
279 000 €
2232 €/m²
Kasteeldreef 2, 1755 Pajottegem
1
Magamistoad
1
Vannitoad
125 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
14 m²
Terrass
SeisukordHea
Korrus1 / 1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
343 kWh/m²/yrD
Class D — 343 kWh/m²/yr
Asukoht
Kasteeldreef 2, 1755 Pajottegem
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
7 km18 minLennujaam
30 km1.3hHaridus
Lasteaed
400 m6 minKeskkool
10 km25 minÜlikool
900 m14 minRaamatukogu
4 km10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
3 km9 minToidupood
300 m5 minRestoran
500 m7 minPank
2,1 km6 minTervishoid
Apteek
700 m10 minArst
3 km9 minHaigla
8 km20 minVeterinaaria
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
2,0 km5 minRand
11 km28 minPhoto Tour

Asukoht
Kasteeldreef 2, 1755 Pajottegem
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.