Müükapartment
2-bedroom apartment in Beersel
215 000 €
2622 €/m²
Laarheidestraat 95, 1650 Beersel
2
Magamistoad
1
Vannitoad
82 m²
Elamispind
3 m²
Terrass
SeisukordVajab remonti
Korrus3 / 3
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
328 kWh/m²/yrD
Class D — 328 kWh/m²/yr
Asukoht
Laarheidestraat 95, 1650 Beersel
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
700 m11 minMetroopeatus
6 km16 minLennujaam
18 km47 minHaridus
Lasteaed
2,7 km7 minAlgkool
5 km14 minKeskkool
2,5 km7 minÜlikool
5 km14 minRaamatukogu
2,3 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,9 km30 minToidupood
300 m5 minRestoran
500 m9 minPank
2,3 km6 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
500 m8 minHaigla
6 km16 minVeterinaaria
3 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
18 km46 minKeskkond
Suurem tee
1,5 km24 minRaudtee
700 m11 minPhoto Tour

Asukoht
Laarheidestraat 95, 1650 Beersel
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.