One
Place
one-place.com
One
Place
Avaleht
Otsing
4-toaline korter asukohas Saint-Paul
Vaata kõiki 7 fotot
Müük
apartment
4-room apartment in Saint-Paul
487 000 €
6165 €/m²
4
Toad kokku
79 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Kõik fotod (7)
Muu
Fotode allikas: etreproprio.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Photo Tour
4-toaline korter asukohas Saint-Paul
487 000 €
6165 €/m²
Vaata algset kuulutust
Avaldatud
Être Proprio
Avaldaja
Votre Agence
Viide: 773
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Sarnased kinnistud
Vaata algset kuulutust
4-toaline korter asukohas Saint-Paul - One Place