Müükapartment
3-room apartment in PACY SUR EURE
134 000 €
2271 €/m²
3
Toad kokku
59 m²
Elamispind
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: century21.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
214 kWh/m²/yrD
Class D — 214 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
8 kg CO²/m²/yrB
Class B — 8 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
72 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
13 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
11 kmVaba aeg ja loodus