Müükapartment
4-room apartment in Marseille
665 002 €
5684 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
117 m²
Elamispind
2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmMetroopeatus
6 kmLennujaam
28 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
LähedalRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.