Müükapartment
6-room apartment in Asnières-sur-Seine
1 657 000 €
8203 €/m²
6
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
202 m²
Elamispind
4
Parkimiskohad
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
18 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

living room

bedroom

bedroom

bathroom

terrace patio