Müükapartment
2-room apartment in Toulon
155 000 €
3370 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
46 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
130 kWh/m²/yrC
Class C — 130 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
15 kmHaridus
Suurem tee
4 kmRaudtee