One
Place
one-place.com
One
Place
Avaleht
Otsing
2-toaline korter asukohas La Possession
Vaata kõiki 2 fotot
Müük
apartment
2-room apartment in La Possession
205 000 €
4659 €/m²
2
Toad kokku
44 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Kõik fotod (2)
Elutuba
Muu
Fotode allikas: etreproprio.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Photo Tour
living room
2-toaline korter asukohas La Possession
205 000 €
4659 €/m²
Vaata algset kuulutust
Avaldatud
Être Proprio
Avaldaja
Optimhome Immobilier
Viide: 830036686533
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Sarnased kinnistud
Vaata algset kuulutust
2-toaline korter asukohas La Possession - One Place