Müükapartment
4-room apartment in Lampertheim
230 000 €
2911 €/m²
4
Toad kokku
79 m²
Elamispind
Lisaomadused
Tänava poole
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, properstar.fr
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
12 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
9 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmKeskkond

balcony
4-toaline korter asukohas Lampertheim
230 000 €
2911 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Ethiqu'immo
Viide: FLORIAN 4521-ETHIQUIMMO
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.