Müükapartment
Appartement 78 m² à Flassans-Sur-Issole
269 000 €
3449 €/m²
3
Toad kokku
78 m²
Elamispind
Kirjeldus
À VENDRE APPARTEMENT T3 NEUF AVEC TERRASSE FLASSANS-SUR-ISSOLE Au coeur du village de Flassans-sur-Issole, découvrez cet appartement T3 entièrement neuf, situé dans une construction récente tout juste achevée. Le bien se distingue par ses beaux volumes et sa luminosité. La pièce de vie s'ouvre sur une agréable terrasse, idéale pour profiter du calme et de l'environnement villageois. Les chamb...
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
30 kmHaridus
Lasteaed
8 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
27 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
6 kmRestoran
4 kmKaubanduskeskus
28 kmPank
8 kmTervishoid
Apteek
7 kmArst
8 kmHaigla
6 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
9 kmRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalPhoto Tour