Müükapartment
3-room apartment in Bedarieux
85 000 €
1349 €/m²
3
Toad kokku
63 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
64 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
30 kmRaamatukogu
LähedalVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
16 kmKeskkond

courtyard
3-toaline korter asukohas Bedarieux
85 000 €
1349 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1995778
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.