Müükapartment
3-room apartment in Clichy
410 000 €
8039 €/m²
3
Toad kokku
51 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
18 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
6 kmPank
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee